• Lekcja Nieśmiecenia

• 11.07.2023
        •

Z wielką przyjemnością informujemy, że Nasza Szkoła zakwalifikowała się do trzeciej edycji Konkursu "Lekcja Nieśmiecenia".

Szkolny koordynator konkursu Pani Emilia Moreń otrzymała certyfikat udziału w projekcie „LEKCJA NIEŚMIECENIA”.

Warunkiem przestąpienia do konkursu było wypełnienie i przesłanie formularza konkursowego w pierwszej setce zgłoszeń.

Dzięki temu szkoła otrzyma niebawem "Niezbędnik Wolontariusza NASZEJ ZIEMI", w skład którego wchodzi:

• flaga sztabowa z nazwą Naszej Szkoły,

• koszulka z logo Akcji Sprzątanie świata dla Nauczyciela,

• rękawice i worki do zbierania odpadów podczas Akcji dla całej klasy.

Niezbędnik posłuży i wesprze udział w tegorocznej 30. Akcji Sprzątanie świata - Polska!

• Wyróżnienie dla naszej szkoły.

• 06.07.2023
        • Dnia 06.07.2023 r. z rąk koordynatora Pana Krzysztofa Korońskiego Dyrektor Szkoły Emilia Moreń otrzymała Certyfikat Szkoły Doskonalącej się nr 7/2023 za rok 2022/2023. W okresie od listopad 2022 r. do czerwca 2023 r. kadra pedagogiczna brała udział w zewnętrznych formach doskonalenia i wspomagania organizowanych przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie.

Nasza szkoła została wyróżniona za ścisłą współpracę z ośrodkiem doskonalenia, opracowanie planu działania, aktywny udział w szkoleniach, a także wdrażanie nowatorskich rozwiązań dydaktycznych i wychowawczych. Działania te miały na celu podniesienie jakości pracy poprzez stałe rozszerzanie kompetencji i umiejętności pracowników. Powyższy cel został osiągnięty.

Szkoła Podstawowa w Cerkwicy została wpisana na Listę Szkół Doskonalących się prowadzona przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Jest nam niezmiernie miło i czujemy ogromną dumę z naszego zaangażowania. Liczymy na dalszą tak owocną współpracę z ZCDN w Szczecinie.

Dyrektor Szkoły,

Emilia Moreń.