• Ferie w przedszkolu

• 21.02.2023
        • W pierwszym tygodniu ferii dzieci mogły uczęszczać do przedszkola. Co prawda w małym gronie, ale zabawa była doskonała.

• Czekoladowy autobus

• 21.02.2023
        • 1 lutego 2023 roku do naszej szkoły przyjechał Czekoladowy Autobus. Dzieci podczas warsztatów miały okazję przenieść się do magicznego świata czekolady. Odbyła się degustacja trzech rodzajów czekolady. Każde dziecko przy pomocy foremki wykonało swoją czekoladę, którą potem pięknie zapakowaną zabrało do domu. Wszyscy otrzymali dyplomy Mistrza Czekolady. Zabawa była cudowna, dzieci zadowolone, panie prowadzące przemiłe. Polecamy serdecznie

• Uczniowie Szkoły Podstawowej w Cerkwicy nagrodzeni przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Karnicach

• 09.02.2023
        • Aż 17 uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych za udział w konkursie na hasło lokalnej Kampanii Społecznej Przeciwko Przemocy w Rodzinie, organizowanym przez Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Karnicach.

Nagrody i dyplomy uczniom wręczyły, kierownik OPS w Karnicach Katarzyna Jagielska i zastępca Natalia Kozik. Gratulacje i podziękowania dla uczniów złożyła również dyrektor szkoły Pani Emilia Moreń, wyrażając swoje zadowolenie z  zaangażowania uczniów w istotne problemy społeczne dotyczące zjawiska przemocy w rodzinie.

Barbara Sąndej